Cestuj karavanem - O nás

O nás

Jsme sami karavanisty. Jezdíme od roku 2009 a to je důvod proč prodáváme a půjčujeme obytná auta. Nadchlo nás totiž být svobodný, v pohybu a určovat si kdy, kde a jak budeme trávit náš volný čas. Líbí se nám jak můžeme měnit rozhodnutí, jak změníme místo kam chceme jet a jak zůstaneme déle tam, kde jsme to ještě včera neznali a chceme tam být.

Vlastně se skoro pokaždé vracíme odjinud než kam jsme vyjeli. Alespoň trochu. Plánujeme, to ano, ale vždy se něco změní. Počasí, nálada, obsazení kempu.

Jaké je naše krédo? Chceme vidět svět jinak než z hotelového okna. Už nepojedeme do Egypta, Tunisu, Turecka apod. Asi víte proč. Chceme ukázat našim zákazníkům jaké to je cestovat sám, neorganizovaně, a že to vůbec není nekomfortní ale zajímavé, originální a dobrodružné.

Auta do půjčovny jsou trochu jiná než ta co si koupíte sami pro sebe. Musejí být trochu od všeho, aby vyhovovala většině nebo chcete-li byla univerzální. Navíc se prolínají zákazníci, kteří jsou znalí a ti, kteří zkoušejí a jedou prvně. Ti první už vědí co mají čekat a co má jak fungovat, ti druzí nesmějí být zklamáni, má si je to získat. Auta ke koupi už jsou osobní volbou - možná je pro začátečníky dobrá cesta si nejprve půjčit a pak koupit vlastní. Musí Vás to "chytit".

Co tedy nabízíme?

- Prodáváme nová obytná auta. Máme celou škálu v různých cenách, 4-6 aut skladem. K tomu montujeme příslušenství a děláme servis. Umíme Vám doporučit co je vhodné a co by bylo dobré k tomu jak chcete auto používat. Lze se také domluvit na protiúčtu pokud již obyytné auto máte.

- Prodáváme použitá obytná auta. Z vlastní půjčovny především. Víme komu půjčujeme a tak se ani za použité auto nemusíme stydět a ručíme Vám za auto. Máme také použitá z příležitostného výkupu.

- Půjčujeme obytná auta a radíme Vám jak je užívat a kam třeba cestovat a co tam vidět a zažít. Ostatní půjčovny to mají jinak - různá auta vesměs hodně ježděná. My to chceme nově - nová a zánovní auta, univerzálně vybavená pro ty kteří vědí jak je užívat i pro úplné začátečníky. Líbí se Vám auto co jste si půjčili - po sezóně Vám jej odprodáme.

 

Tým cestukaravanem.cz, Markéta, David, Aleš a Michal.